Hakkımızda

Hakkımızda

The Pilates Studio NN, 2022’nin ilk ayından bu yana Avcılar’da pilates stüdyosu ve fitness salonu olarak faaliyet göstermektedir. Açılış hedefleri arasında “İstanbul’da en iyi pilates stüdyosu olmak” olan The Pilates Studio NN, her ikisi de spor tutkunu olan ve birbiriyle çok iyi anlaşan Nurcan Taşkın ve Nurçin Atsız tarafından kuruldu.

The Pilates Studio NN

Sporu seven ama salon işletmeciliği ile bir deneyimi olmayan Nurcan, İnsan kaynakları mezunu ve girişimci yönüyle kendisini ön plana çıkarmayı başarıyor. Nurçin ise, işletme mezunu ve eğitmenlik deneyimine sahip, tuttuğunu koparan bir girişimci. Her ikisinin de spora olan ilgisi sayesinde yolları kesişen Nurcan ve Nurçin, 2021 yılı sonlarında ortak bir işletme açmaya karar verir. Daha sonra da The Pilates Studio NN adlı işletmeyi hayata geçirmeye karar verir. İstanbul Avcılar’da son derece merkezi konumda açtıkları pilates stüdyosunda, hedef bölgesi olarak sadece Avcılar ilçesiyle sınırlı kalmamaya karar verdikten sonra, başta Avcılar olmak üzere, Beylikdüzü, Yakuplu, Bahçeşehir, Ispartakule, Esenkent, Florya, Yeşilköy ve İstanbul’un birçok ilçesinden spor tutkunu üyeye sesini duyurmayı başarıyor. The Pilates Studio NN ismi ile yola çıktıkları ve son derece modern teknolojiyle donatılan stüdyoda aletli pilates, klinik pilates, reformer ve tower olarak hizmet veriyor.

Pilates dışında da birçok spor dalında üyelerine hizmet sağlayan The Pilates Studio NN, kick boks, personal trainer, fitness, cardio fitness, zumba fitness, çocuk ve yetişkinler için trambolin, yoga ve fly yoga seçeneklerini bir arada sunuyor. Üyelik kayıtlarında karma olarak hizmet veren The Pilates Studio NN ile kendi evinizdeymiş gibi spor yapabilirsiniz. Üstelik profesyonel eğitmenler gözetiminde tamamen sağlıklı yaşama ve zinde kalmaya dayalı yapacağınız sporun keyfine varabilirsiniz.